Wirtualne biuro w Gdańsku – które wybrać?

Biurohello wirtualne biuro w centrum Gdańska Wirtualne biuro w Gdańsku – które wybrać?

Gdańsk to największe miasto na Pomorzu. Chcesz właśnie tutaj założyć firmę? Dowiedz się, które wirtualne biuro w Gdańsku ma atrakcyjną ofertę – przygotowaną z myślą o różnych potrzebach początkujących przedsiębiorców.

Krok pierwszy – lokalizacja biura wirtualnego w Gdańsku


Wybierając biuro wirtualne w Gdańsku, uwagę warto zwrócić na jego lokalizację. Gdańsk to duże miasto, ale za dzielnice biznesowe uznawane są trzy: Śródmieście, Wrzeszcz i Oliwa. Na terenie tej pierwszej dzielnicy zlokalizowane jest biuro wirtualne Hello. Mieścimy się w Zieleniaku – jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Gdańska, położonym w niewielkiej odległości od przystanku SKM i przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. 
Chcesz zarejestrować firmę pod prestiżowym adresem, by wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych kontrahentów? Wały Piastowskie 1 to lokalizacja rozpoznawalna w całym Trójmieście, nie tylko Gdańsku. 


Krok drugi – oferta biura wirtualnego

Jeżeli jeszcze nie prowadzisz firmy, możesz nie wiedzieć, jakie usługi mogą Ci się przydać. Zamiast zatem określać swoje potrzeby, zacznij od zapoznania się z ofertą biura wirtualnego Hello w Gdańsku. Co możemy Ci zaproponować? Na naszą ofertę składają się:

●    Adres, pod którym możesz zarejestrować swoją firmę – będziesz mógł go wykorzystywać również do celów reklamowych.
●    Odbiór i przechowywanie przychodzącej korespondencji – jeżeli nie będziesz miał czasu, aby regularnie po nią przyjeżdżać, możemy ją skanować i następnie udostępniać w formie plików PDF przez Panel Klienta.
●    Lokalny numer telefonu – możemy odbierać połączenia, udzielać informacji o Twoich usługach lub produktach oraz pozostawiać informację o szczegółach rozmowy we wspomnianym Panelu Klienta.
●    Dostęp do gabinetu i sali konferencyjnej – te pomieszczenia możesz użytkować zarówno w ramach miesięcznego abonamentu (wybierając pakiet Biuro Plus), jak i wynajmując je na godziny.

Biuro Hello to nie tylko biuro wirtualne w Gdańsku – pomożemy Ci kompleksowo, bo prowadzimy również biuro rachunkowe. Wesprzemy Cię już na etapie rejestracji firmy, przygotowując niezbędne dokumenty do CEIDG oraz urzędów.
 

 Krok trzeci – wybierz biuro wirtualne, podpisz umowę


Być może na początku potrzebujesz jedynie adresu rejestracyjnego dla swojej firmy. Z czasem jednak Twoje potrzeby mogą być coraz większe – zaczniesz mieć zapotrzebowanie na coraz więcej usług. Właśnie dlatego powinieneś wybrać wirtualne biuro w Gdańsku, którego oferta jest szeroka i elastyczna.
Hello – biuro wirtualne w Gdańsku – proponuje elastyczne pakiety. W ofercie mamy pakiety zarówno dla nowych, jak i wciąż rozwijających się firm. Kierujemy się też prostą zasadą – im dłużej z nami współpracujesz, na tym korzystniejsze ceny możesz liczyć. Najtańszy pakiet przy rocznej współpracy kosztuje średnio 63 zł miesięcznie.